STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / 9. OGÓLNOPOLSKA SPARTAKIADA ZIMOWA

9. Ogólnopolska Spartakiada Zimowa

9. Ogólnopolska Spartakiada Zimowa
DATA ROZPOCZĘCIA: 23-02-2019 GODZINA: 23:59
OPIS WYDARZENIA:
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej zaprasza na 9.Ogólnopolską Spartakiadę Zimową.
Jest co coroczne wydarzenie, nad którym patronat honorowy objął metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski. Spartakiada to największe tego typu darmowe zawody zimowe w skali kraju.
W tym roku spotykamy się 23 lutego na stoku Kasina Ski w Kasinie Wielkiej, a przyświecać nam będzie hasło ,,Przygotuj swe serce i bądź mężny”. Głównym celem wydarzenia jest promocja aktywnego stylu życia, stworzenie młodzieży, dzieciom i dorosłym przestrzeni do wypoczynku na świeżym powietrzu i rywalizacji w stylu fair-play.
Zależy nam, by skupić się nie tylko na przygotowaniu swojej formy i kondycji, ale także wnętrza, byśmy wszyscy pracowali nad otworzeniem naszych serc na Boże łaski. Chcemy, by serce każdego Spartakiadowicza było mężne i gotowe na wszystko, a w pracy nad takimi cechami niewątpliwie pomaga zdrowa rywalizacja sportowa. W tym roku, oprócz tradycyjnych zjazdów na nartach, snowboardzie, “byle czym” czy konkurencji rodzinnej, proponujemy nową kategorię ,,Maestro” – dla instruktorów i zawodowców. Chęć udziału w wydarzeniu należy zgłosić poprzez zapisy elektroniczne.
Wszystkie szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz zapisów znajdują się na stronie  www.spartakiadazimowa.pl.
oraz FB:
https://www.facebook.com/events/658469777881852/
ZOBACZ TAKŻE